MEZUNİYET HEDİYESİ

Hayatımızın çok büyük bir kısmını okulda geçiririz. Okulda geçirdiğimiz güzel ya da kötü anılar her zaman hafızamızdadır. Okul her birimiz için çok önemlidir, bu kadar fazla zaman geçirdiğimiz yer bir süre sonra davranış biçimimizi bile değiştirir. Kurduğumuz arkadaşlıklar, aynı sırayı paylaştığımız insanlar hatta belki de tartıştığımız hocalar bile hayatımızda büyük bir yer kaplar. Mezuniyetler her insanın içinde bir burukluk oluştursa da evinden fazla zaman geçirdiği bir yerden ayrılmak her insan için büyük önem taşır. Her gün gördüğün insanları her gün göremeyecek olman bile seni üzebilir. Okuldan nefret edenlerden misin? Eğer öyleysen bile mezuniyet senin için okuldan kurtuluş demek! Bu bile mezuniyetlerin her birimiz için ne kadar önemli olduğunun kanıtı. Eğer sende “Senelerimi geçirdiğim yerde son günüm benim için çok önemli, o günü unutamam.” Diyorsan o günü senin için sonsuzlaştırıp sana harika hediye fırsatları sunabiliriz.

Mezuniyetinde çekindiğin fotoğraflar hayatının her anında seninle olsun. Seneler sonrasında bile fotoğraflara baktığında en alakasız insan bile aklına gelip seni gülümsetsin. O günler aklına geldiğinde “Ne günlerdi!” diyeceğin mükemmel hediye fikirleri fotobaskicenter.com’ da.

Sende senin için en güzel olan mezuniyet fotoğraflarını ve o fotoğrafları ne şekilde saklayacağını seç, online olarak bize ulaş; mezuniyetini ölümsüzleştirelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü