HARİKA BİR FOTOĞRAF İÇİN İPUÇLARI

Çoğumuz fotoğraf çekinmeyi severiz. Çekindiğimi fotoğrafların kiminde kendimizi çok beğenirken kimin de ise “BU BEN MİYİM?” sorusunu soracak kadar çirkin görürüz kendimizi. Fotoğraflar hayatımızın her anında bizimle olacağı için bu fotoğrafların güzelliği bizler için çok önemlidir. İyi bir fotoğrafa sahip olabilmek için harika fotoğraflar çekilmemiz gerekir. Senin için fotoğraf çekilmenin püf noktalarını bulduk! Fotoğraf çekilmeden önce mutlaka fotobaskicenter.com’ a uğra!

  1. Güzel bir mekan

Fotoğraflarda bizim ne kadar güzel çıktığımız kadar içerisinde bulunduğumuz yer de önemlidir. Eğer harika fotoğraflara sahip olmak istiyorsan arka planına dikkat et. Eğer ön planda olduğun fotoğraflar istiyorsan sade bir arka plan senin için harika bir tercih!

  1. Işık ayarı

Fotoğrafların harika olsun istiyorsan en önemli püf noktalardan bir tanesi ışık. Fotoğraflarda güzel çıkmak için ışığın açısı ve ışığın türü çok önemli.

  1. Flaş

Harika bir fotoğraf için gereksiz flaş kullanımından kaçınıp, flaşı doğru kullanmak gerekir.

  1. Fotoğraf çekim açısı

Fotoğrafların güzel çıkabilmesi için fotoğrafların açısı ve fotoğrafta bulunduğun noktaya çok dikkat et. Çekim açısı fotoğrafı oldukça değiştirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü